Sklep

Výše uvedené prvky jsou dodávány na stavbu samostatně a montovány na předem připravený pískový podklad o minimální tloušťce 10 cm, který si provede sám objednavatel. Prvky jsou na voze s hydraulickou rukou. Vzhledem k hmotnosti prvků (hmotnost hlavního prvku - betonového dílu je cca 9 t) je nutné dosáhnout vykládacího bodů tak, aby zadní část vozu nebyla dále než 7 m od středu výkopu.

Hlavní prvek může být použít pro zásyp zeminou, zabudovaný v úrovni “0” nebo v úrovní zvolené uživatelem. Vrchní díl je konstruován tak, aby vydržel zatížení na něj nasypané zeminy až do 1 m. Hlavní část sklepa nemá podlahu ani přední uzavírací stěnu.

Podlahová deska je vyrobená z betonu s okrajem větším o několik centimetrů jak na šířku tak na délku. Při montáži se uloží hlavní prvek na vodotěsnou maltu.

Spodní prvek – podlaha je vyroben v rozměrech vrchního dílů a má vnější výšku 40 cm (vnitřní hloubka 32 cm). Slouží ke zvýšení výšky sestavy pro hlubší instalaci. Pro vstup do tohoto prvků sklepa musí být uvnitř postaveny dva schody. Přední deska (krycích deska) se vyrábí v několika variantách:

První varianta se vyrábí se zvýšenou šířkou a používá se k ochraně násypu na plášti proti sesuvu zeminy na čelo sklepa. Zvětšenou desku lze vyrobit jako hranatou nebo kulatou.

Druhá varianta je v rozměru podobném přednímu obrysu sklepa k použití zejména tam, kde není na beton proveden násyp zeminou.

Vstupní schodiště eliminuje potřebu vybetonování opěrných zdí a vstupních schodů. Má výšku 75 cm a je postaven na stejné úrovni jako hlavní díl. Šířka schodiště v širším obrysů je 130 cm a délka 220 cm, schodiště není pevně spojeno s betonem hlavní části.

Sklep typu A

díly cena bez DPH
Hlavní prvek 28 800 Kč
Přední deska 10 300 Kč
Podlahová deska 9 600 Kč

Produktový list ke stažení     ke stažení

Sklep typu B

díly cena bez DPH
Hlavní prvek 45 600 Kč
Podlahová deska 12 800 Kč

Produktový list ke stažení     ke stažení

UPOZORNĚNÍ: Dodáváme v ČR pouze v okruhu 150km od Ostravy.

Ceník

Maloobchodní ceník si stáhněte ZDE.

Ceník je orientační a přesnou nabídku Vám rádi zpracujeme po vyplnění poptávkového formuláře. Nacenění ostatní produktů vám spočítám na dotaz.
Můžete nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře.